KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14641016
nr 1464 1016
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Pastell, Porträtt. Signerad. Bladets mått: 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 62x42 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
4.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:42:44
- Klassiska
25 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska